niedziela, 23 sierpnia 2015

To lubię

Cześć,
Dzisiaj pokaże Wam moje ulubione blogi, do których wracam od lat i które po części zainspirowały mnie do stworzenia własnego.
Moja top lista:

http://www.aniamaluje.com/
Blog o tematyce różnorodnej, głównie life style i rozwój osobisty, autorka- Ania rozszerzyła zakres swojej działalności poprzez rozpoczęcie współpracy z inna blogerką- Moniką, dzięki czemu pojawiają się na blogu posty o tematyce urodowej i modowej.
Świetnie! Uwielbiam tego bloga ale ostrzegam daje kopa i silną motywację;)

http://designyourlife.pl/
Blog związany z urządzaniem i dekorowaniem wnętrz, podróżami i projektami DIY. Przepiękne profesjonalne fotografie wzbogacają posty, a urocza autorka sprawia, że nie można doczekać się kolejnego wpisu:)

http://biznurse.pl/
Szczególny dla mnie blog, autorka- moja immieniczka- Monika zajmuje się tematyką, związaną z naszym pięknym, lecz trudnym zawodem. Na blogu znajdziecie wpisy o tematyce zdrowotnej. Gorąąąąąco polecam


http://dziewczynazkraglosciami.blogspot.com/
Moda +size, uroda i life style czyli to co kocham! Uwielbiam Kornelię, która jest początkującą ale  przeuroczą blogerką i vlogerką. Zaglądajcie!

Zapraszam do odwiedzenia wszystkich rekomendowanych blogów, dziewczyny są świetne i utalentowane a sposób prowadzenia ich blogów powoduje, że czytelnik z miłą chęcią wraca:)
Dziękuje i miłej lektury

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, to on daje mi motywację